„Buvom vaikai…“

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos

Mados dizaino studijų programos studentų jungtinė tvarios mados kolekcija

„Buvom vaikai…“


Monika Teišerskytė | Nuotrauka: Darius Tarėla

Monika Teišerskytė | Nuotrauka: Darius Tarėla

Iki gegužės 20 d. Kauno kolegijos bibliotekoje ir mokslinės komunikacijos centre (Pramonės pr. 22A, Kaunas) eksponuojama Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Mados dizaino studijų programos studenčių – Emilijos Bertašiūtės, Dovilės Deveikytės, Rugilės Kaikarytės, Samantos Skromovaitės, Faustos Skudrytės, Monikos Teišerskytės ir Gabijos Žymančiūtės, jungtinė tvarios mados kolekcija „Buvom vaikai…“, sukurta antrame kurse dėstomų studijų dalykų „Aprangos projektavimas 3“ ir „Konstravimo ir siuvimas 3“ paskaitose.

Ši drabužių kolekcija, įgyvendinta perdarant senus ir nebedėvimus drabužius, nukelia į vaikystės dienas, kai svarbiausia buvo leisti laiką kieme su draugais, užuot ruošus namų darbus norėjosi žiūrėti animacinius filmukus ir būti vaiku, kuris žvelgia į pasaulį didelėmis, smalsiomis akimis. Kiekvienam iš mūsų reikėtų neužmiršti savo „mažojo aš“, turėjusio didelių ir spalvotų svajonių. Nepaisant to, kad užaugome, mes vis dar juo esame.

Kolekcijos „Buvom vaikai…“ autorės: Emilija Bertašiūtė, Dovilė Deveikytė, Rugilė Kaikarytė, Samanta Skromovaitė, Fausta Skudrytė, Monika Teišerskytė, Gabija Žymančiūtė

Kūrybinio projekto vadovės: Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Mados dizaino studijų programos lektorės Stella Justina Kasperavičienė, Indrė Spitrytė

Kolekcija eksponuojama: 2024 04 25 – 05 20, Kauno kolegijos biblioteka ir mokslinės komunikacijos centras (Pramonės pr. 22A, Kaunas)

LithuaniaEnglish